KONKURS na logo projektu wraz z opisem w języku angielskim i tłumaczeniem ną język polski.

LOGO 1

Aby zapobiegać nękaniu rówieśniczemu,administracja szkoły, nauczyciele i rodzice powinni współpracować, aby stworzyć trójkąt edukacyjny. Trójkąt ten jest bezpieczną strefą dla młodych ludzi. Niebieski kolor reprezentuje administrację szkoły,pomarańczowy reprezentuje nauczycieli i zielony kolor reprezentuje rodziców. Młodzi ludzie w tym trójkącie edukacyjnym są wolni od nękania przez rówieśników.

LOGO 2

Musimy nauczyć się szanować przestrzeń osobistą innych osób. Jeśli będziemy szanować miejsce, w którym żyją ludzie i akceptować wszystkich takimi, jakimi są, możemy  zapobiec nękaniu rówieśników. Koło reprezentuje przestrzeń życiową. Rysunek 3 młodych ludzi symbolizuje pokojowe współistnienie młodzieży, która szanuje swoją wzajemną przestrzeń. Gest podniesionych rąk oznacza, że, ci trzej młodzi ludzie, nie pozwalają na znęcanie się.

LOGO 3

Życie opiera się na równowadze. Małe słowo lub działanie może zaburzyć tę równowagę. MUDI to projekt mający na celu zachowanie równowagi w relacjach rówieśników.

LOGO 4

Ręce reprezentują młodych ludzi, którzy nie będą tolerować nękania ze strony rówieśników. Każda różnica reprezentuje inną młodą osobę. Kolory na palcach reprezentują młodych ludzi różnych wyznań, różnych języków, różne orientacje seksualne, różneświatopoglądy.Razem, ci młodzi ludzie  kładą kres nękaniu innych. Dzięki MUDI ci młodzi ludzie dowiedzą się, jak ważne jest, aby przeciwstawić się zastraszaniu przez rówieśników. Właśnie dlatego jest napis MUDI pod ich rękami.

LOGO 5

Obrońcą młodej osoby przed nękaniem  rówieśniczym jest jej rodzina.  Rodzina powinna być świadoma znęcania się przez rówieśników. Tutaj matka rozmawia z dzieckiem na temat nękania rówieśników. Pozycja siedząca tych dwóch osób tworzy literę M.Litera M jest pierwszą literą projektu MUDI.

LOGO 6

Trójkąt tworzący literę M reprezentuje dach szkoły. Pod tym dachem uczniowie są ezpieczni, ponieważ są tam z nimi nauczyciele.

LOGO 7

Dwoje młodych ludzi trzymających się za ręce tworzy znak nieskończoności. Ten znak nieskończoności mówi:dwoje ufających sobie przyjaciół. W szkołach, w których nie ma prześladowania ze strony rówieśników, panuje atmosfera zaufania i spokoju.

LOGO 8

MUDI chroni przed nękaniem. Czerwona linia  reprezentuje ścianę i stawia mur między MUDI a nękaniem.

LOGO 9

Osoby po lewej i prawej stronie reprezentują uczniów, ikona w środku reprezentuje nauczyciela współpracującego z uczniami.Te wzajemne powiązania odnoszą się do zwiększonej jedności w szkołach po szkoleniu MUDI i rozwoju umiejętności  rozumienia, słuchania i krytycznego myślenia.

LOGO 10

Litera M opisuje wzloty i upadki w życiu uczniów, którym brakuje emocjonalnej dostępności. Ten przypływ i odpływ prowadzi do nękania przez rówieśników.

LOGO 11

Dwie litery P tworzą razem literę M. Litera P oznacza rodziców. Dwie litery P trzymają się za ręce i  tworzą literę M projektu MUDI.

LOGO 12

Czerwona ikona reprezentuje rodzica, a pomarańczowa ikona reprezentuje młodą osobę. Komunikacja, dobre relacje między młodą osobą a rodzicami, tworzą literę M. Litera M oznacza MUDI.